Класифікація майданчиків для воркаута

sportivnaya-ploshchadka-vorkaut-proizvodstvo-ustanovka-foto-10

Вуличні майданчики для зайняття воркаутом, перестають бути чимось дивовижним навіть в селах України. Завдяки інтернету, воркаут набирає скажену популярність. Перша хвиля інтересу до вуличної атлетики, була обумовлена популяризацією здорового способу життя. А час проведений, іноді, на імпровізованому майданчику, було чимось на зразок субкультурного дозвілля. Попит на устаткування для воркаута, дав можливість зайнятися його виробництвом в професійному ключі. Компанія Пашковка є одним з лідируючих виробників устаткування в цій галузі. Давайте розглянемо види майданчиків для воркаута.

Компактный вариант

Компактний воркаут майданчик чудово підійде для приватного домоволодіння, де компактність і функціональність на першому місці. Таке рішення дозволить тренуватися п’яти одночасно і незважаючи на розміри. Спортивний комплекс дозволяє виконувати усі базові вправи. Такий майданчик може бути встановлений на парковці, на території освітньої установи. Площа під установку устаткування складає 6-60 кв. м.

Дворові майданчики

Дворовий спортивний майданчик – є комбінацією з різних секцій, що дозволяють виконувати будь-які вправи і комплекси вправ. Розміри такого воркаут майданчика коливаються від 70 до 200 кв. м. Одночасно вміщує до 15 спортсменів. Завдяки площі і місткості комплексу, з’являється можливість реалізовувати різні змагання і показові виступи.

Як правило, такий майданчик включає два види рукоходов – звичайний і “змійку, бруси, перекладини, різні по висоті турніки і вертикальні “шведські” сходи. За бажання, типовий проект може бути укомплектований додатковими секціями, якщо виникне така необхідність. Воркаут майданчик такого типу, може бути встановлен на територіях освітніх установ, парків і інших громадських місць.

Міський майданчик

Міський спортивний майданчик – великий комплекс устаткування для воркаута, що дозволяє поєднувати тренування у будь-якому з напрямів – воркаут, фитнес, кроссфит та ін. Кількість тих, що одночасно тренуються, може досягати 50 чоловік. Присутні зони для розминки і стрейчинга, боксу, силових, аеробних і інших вправ. Такий воркаут майданчик дозволяє тренуватися спортсменам як початкового так і професійного рівнів, проводити великі спортивні заходи. В середньому, міські майданчики займають 200-1000 кв. м.

Площа території, виділеної під будівництво вуличного воркаут майданчика, безпосередньо визначає її місткість і об’єм устаткування, яке може бути на ній розміщене. Різні інженерні і дизайнерські рішення, дозволяють створювати функціональні і компактні проекти, згідно з побажаннями замовника.

Фабрика металоконструкцій Пашковка пропонує якісне устаткування для спортивних майданчиків і залів, надає гарантію, документи, сертифікати і паспорти виробів. Допоможе в монтажі спортивних майданчиків і установці устаткування для спортивних комплексів воркаут у вашому населеному пункті.

Кошик
Догори