Про компанію

ТОВ Пашковка – виробник металоконструкцій в Україні

Компанія “Пашковка”  більше 10 років успішно працює у сфері виробництва металоконструкцій. Виробнича діяльність організації починається з ФОП Загорулько. 

Злагоджена робота команди професіоналів – це основна складова нашого успіху. Постійна робота над якістю, освоєння нових технологій і матеріалів дозволяють нам максимально ефективно виконувати завдання по виробництву виробів з металу.

Основний профіль нашої діяльності – розробка проектів, виробництво і будівництво дитячих ігрових і спортивних майданчиків, спортивних комплексів на вулиці (воркаут спортмайданчики). У каталозі нашої продукції багато елементів для будівництва спортивних і дитячих майданчиків: гірки, гойдалки, каруселі, містки, спіральні спуски, сходові комплекси, турніки, бруси, вуличні тренажери і інші гімнастичні комплекси для дітей і молоді.

Останнім часом при оснащенні спортивних і дитячих майданчиків виникла необхідність в виробництві обладнання для реабілітації та ЛФК. Ми робимо вуличні тренажери для інвалідів, гірки для маломобільних людей, гойдалки для дітей інвалідів і колясочників, каруселі для для інвалідів на візках, реабілітаційні тренажери.

Ще одна наша спеціалізація – виробництво різних металоконструкцій, таких як навіси для авто, металеві двері, козирки, вуличні меблі, теплиці, відкатні і розпашні ворота, хвіртки, паркани і інші типи обгороджувань.

На цьому сайті ви можете ознайомитися з аспектами діяльності Фабрики металоконструкцій ПАШКОВКА, а також вивчити каталог продукції і побачити реалізовані проекти. Окрім представленого асортименту, ми виконуємо роботи по індивідуальних кресленнях і ескізах.

Ми готові до співпраці з будь-якими замовниками – з великими організаціями, представниками середнього і малого бізнесу, а також з приватними особами. Надаємо різні види оплати: готівкові, банківські карти, банківський переказ, безготівковий платіж з ПДВ.

Наша продукція має сертифікат якості.

Будемо раді бачити Вас в числі наших клієнтів!

Реквізити ТОВ “Пашковка”

Повна назва: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ПАШКОВКА”

Код ЄДРПОУ: 41866523

Адреса виробництва : Україна, Київська область, місто Біла Церква, вулиця Фастівська, будинок 23, приміщення №14Б-4

Директор: Загорулько Володимир Петрович

Кошик
Догори