Розпашні ворота

Розпашні ворота – класичний варіант оформлення входу і в’їзду на обгороджену територію приватного або промислового об’єкту будь-якого призначення. Затребуваність такого виду конструкцій обумовлена високою мірою захищеності закритого простору, хорошими експлуатаційними властивостями, різноманіттям матеріалів, використовуваних у виготовленні.

кованые-ворота-калитка-с-поликарбонатом

Сфера застосування

Головне призначення воріт розпашного типу – захист в’їзду на закриту від сторонніх територію. Міцні і функціональні, вони одночасно з тим забезпечують вільний і зручний проїзд автомобілям і спецтехніці. Завдяки цим властивостям сфера застосування розпашних воріт досить велика.

Ними оснащуються будь-які об’єкти промислового і комерційного призначення:

 • будівельні майданчики;
 • заводи, фабрики;
 • ремонтні майстерні;
 • парковочные майданчики;
 • складські приміщення;
 • торгові центри;
 • приватне домоволодіння (котеджі, дачі, житлові будинки);
 • прилеглі до них території і приміщення (ділянки і гаражі).

Переваги і недоліки

Популярність розпашних воріт в облаштуванні загороджених територій обумовлена безліччю їх достоїнств.

 • Висока міра захисту. Міцність конструкції забезпечується використанням у виготовленні матеріалів, здатних протистояти несанкціонованому входу і в’їзду, – металу, дерева на металевому каркасі, профлистів.
 • Простота монтажу. Установка розпашних воріт вимагає наявності мінімальних навичок роботи із спеціальним інструментом – болгаркою, зварювальним апаратом, вимірювальними приладами.
 • Довгий термін служби. Добротна конструкція, виконана з довговічних матеріалів, може використовуватися не одно десятиліття за умови дотримання правил експлуатації : своєчасним мастилом елементів, що рухаються, фарбуванням, що захищає від появи корозії, триманням в чистоті стулок, опор і механізмів.
 • Низька вартість. В порівнянні з іншими типами воріт розпашні не зажадають значних фінансових вкладень в облаштування загородження території.
 • Привабливий зовнішній вигляд. Можливість застосування елементів художнього кування, різноманітність колірних відтінків забарвлених поверхонь, інші декоративні деталі забезпечують воротам естетичну привабливість, що важливо при оформленні обгороджування приватних будинків, котеджів, дач, садових ділянок.

З недоліків розпашних конструкцій можна відмітити лише два:

 • монтаж має на увазі наявність рівного майданчика перед воротами, щоб перепади висоти не утворювали скосів;
 • в процесі експлуатації необхідно своєчасно очищати майданчик від снігових заметів і бруд, який може перешкоджати вільному відкриванню і закриванню стулок.

Види розпашних воріт

Розрізняють декілька видів розпашних воріт залежно від місця їх розташування, призначення, особливостей конструкції і зовнішнього вигляду, розмірів, матеріалів виготовлення, способу закривання-відкривання.

Облаштування розпашного типу застосовуються для захисту входу і в’їзду:

 • обгороджених парканом територій на відкритій місцевості;
 • закритих приміщень – гаражів, майстерень, складів, підземних стоянок.

Перший варіант не передбачає додаткового утеплення конструкції, оскільки такі ворота знаходяться на вулиці, обмежуючи вільний доступ на певний об’єкт. В цьому випадку важлива стійкість до негативної дії зовнішніх чинників – низьких і високих температур, вологи, ураганного вітру.

Другий варіант окрім функції захисту від небажаного проникнення повинен забезпечувати збереження сприятливого температурного режиму усередині приміщення, тому важливо, щоб ворота були утеплені.

Конструктивні особливості визначають три види розпашних воріт:

 • двостулкові в’їзні, не обладнані окремим входом;
 • двостулкові в’їзні зі вбудованим в одну із стулок входом;
 • тристулкові, дві створи яких призначені для в’їзду, а одна – для входу.

Перший і другий види можуть використовуватися як в закритих приміщеннях, так і на відкритому просторі, тоді як третій вид більше затребуваний для облаштування входу і в’їзду на територію з вулиці.

Зовнішній вигляд розпашних воріт також різноманітний. Стулки можуть бути виконані:

 • з суцільного металевого полотна;
 • із зварених між собою металевих деталей (прозорі);
 • з комбінації елементів (приміром, ковані деталі з металевою основою).

Окрім традиційної прямокутної форми воріт розпашного типу виготовляють у вигляді арочного входу, з фігурними вирізами, кутовими скосами.

Розміри пристроїв безпосередньо залежать від місця їх розташування і призначення. Вхід в особистий гараж зазвичай передбачає висоту і ширину, рівні габаритам легкового автомобіля. Для гаражів і об’єктів громадського призначення розміри воріт збільшуються, оскільки в них повинні вільно в’їжджати і легкові, і вантажні автомобілі, і спецтехніка різних габаритів, і громадський транспорт.

Якщо у Вас з’явилися питання, зателефонуйте: +380931307676

Матеріали виготовлення

Залежно від призначення і умов експлуатації розпашні ворота можуть бути виконані з:

 • цілісного металевого полотна;
 • профільованого листа на металевому каркасі;
 • деревини на металевому каркасі;
 • кованих металевих елементів;
 • металевої сітки на каркасі.

Для надання міцності конструкції, поліпшення зовнішнього вигляду в’їзні пристрої виготовляють також способом комбінування матеріалів.

Гаражные ворота

Суцільнометалеві ворота

Суцільнометалеві ворота розпашного типу – прості у виготовленні, демократичні за ціною і підходять для приміщень і об’єктів, презентабельність зовнішнього вигляду яких важлива менш, ніж їх надійність і безпека. Для захисту від корозії їх зазвичай покривають спеціальним складом або просто фарбують. Період експлуатації таких конструкцій практично нескінченний. Важливо лише своєчасно піклуватися про мастило петель, ремонт або заміну замкових систем, цілісності антикорозійного покриття.

розпашні-ворота-з-профнастилу-з-кованими-елементами

Ворота з профнастилу

Використання профлиста як основа для ворітних створ забезпечує не меншу, ніж у суцільнометалевих конструкцій, надійність і довговічність, при цьому вироби недороги у виконанні і привабливіші зовні. Зварний каркас традиційно виготовляється з труб прямокутного перерізу. Причому для зміцнення усієї конструкції додатково застосовуються діагонально розташовані армуючі рами з того ж матеріалу. Каркас обшивається профільованим листом, обладнався замком. При цьому ворота обов’язково обробляються антикорозійним засобом.

naves-dlya-avtomobilya-s-metallocherepicej-foto-2

Ковані ворота

Ковані розпашні ворота є конструкцією із зварених між собою прутів, листів або їх комбінацій, закріплених на металевому каркасі. Малюнок кування може бути простим (паралельні один одному прути) або складним (ажурна композиція з безлічі деталей). Міцні і красиві, такі ворота мають істотний мінус: вони прозорі, тому приховати те, що відбувається за обгороджуванням, не вийде. У зв’язку з цим художнє кування частенько використовують як прикрасу суцільних полотен.

распашные ворота-из-сетки-3д

Ворота з металевої сітки

Ворота з металевої сітки на каркасі – найпростіший і не занадто надійніший спосіб обладнати вхід на територію. Частіше такі ворота застосовуються лише для формального позначення місця в’їзду транспорту, оскільки вони не захищають ні від проникнення чужих (через них нескладно перелізти), ні від поглядів сторонніх (сітка, як і кована конструкція, прозора).

Автоматичні розпашні ворота

автоматические распашные ворота из профлиста

За способом закривання-відкривання ворота діляться на:

 • механічні, засув або замок яких відкривається вручну;
 • автоматичні, такі, що мають електропривод, що дозволяє відкривати створи за допомогою натиснення кнопки замку або пульта дистанційного керування.

Принцип дії електричного приводу грунтований на спрацьовуванні одного з його типів – лінійного або важільного. Перший підходить для невеликих за розміром воріт, другий – важільний – призначений для широких конструкцій. Для справного функціонування електроприводу досить напруги всього в 24В, які передаються від блоку живлення.

Сигнальна лампа і фотоелементи розташовуються на нерухомих елементах конструкції: найчастіше це одна із стойок воріт. Приводом оснащується кожна із стулок воріт. Спрацьовування системи регулюється за допомогою датчика руху або пультом управління (панеллю кодового набору, магнітним ключем, сканером карти). Також відкривання автоматичної конструкції може контролювати оператор, що чергує біля входу.

Плюс автоматики в можливості відмовитися від послуг охоронця, при цьому за воротами можна вести спостереження за допомогою відеокамер. У разі короткочасного відключення електропостачання система може перемкнутися на альтернативне живлення від генератора. Єдиний недолік автоматичної системи відкривання – неможливість її роботи в період тривалого відключення електроенергії: закривати замок в цьому випадку доведеться вручну.

Особливості монтажу розпашних воріт

Незалежно від матеріалів, з яких виготовлені вхідні конструкції, процес установки складатиметься з декількох етапів.

Перший з них – монтаж стойок основи воріт. Опорами можуть служити:

 • труби з металу;
 • монолітні стовпи;
 • стойки з цеглини або каменю.

Установка може робитися різними способами:

 • забиванням в землю за допомогою спецтехніки;
 • вкопуванням з подальшим бетонуванням основи;
 • надбудовою цегляних або кам’яних стовпів на фундамент основи.

У будь-якому разі стойки повинні надійно утримуватися на місці, тому поглиблювати їх в землю треба не менше чим на 1 м (з урахуванням промерзання грунту в певній кліматичній зоні).

Самий трудомісткий, але результативний спосіб зміцнення основи розпашних воріт – бетонування труб, монолітних стовпів, армованої основи цегляної (кам’яної) кладки в заздалегідь викопаних поглибленнях. Процес займає до 7 днів і вимагає постійного спостереження – для відвертання пересихання або зайвого зволоження бетонної заливки.

Послідовність установки розпашних воріт

 1. Підготовка майданчика під ворота. Її розрівнювання, при необхідності бетонування, асфальтування, укладання плитки.
 2. Складання ворітної конструкції. Вона передбачає підготовку усіх елементів згідно заздалегідь розробленим кресленням. Визначення місць кріплення петель, навішування стулок з урахуванням мінімальної відстані від підлоги (від 5 до 10 см залежно від якості покриття), інших необхідних вимірів.
 3. Зварювальні роботи. Спочатку зварюється армований металевий каркас. Потім до нього приварюються деталі полотна стулок – цілісне полотно, профлист.
 4. Навішування стулок на петлі. Тут знадобиться техніка або бригада помічників. При монтажі стулок необхідно враховувати напрям полотен. Він має бути строгий перпендикулярно полу. В цей же час встановлюється замкова система – механічна або автоматична.
 5. Грунтовка поверхонь і фінішна обробка. Фарбування, обшивка, лакування, навішування декоративних деталей.

Вибір і установку розпашних воріт можна доручити фахівцям компанії ПАШКОВКА. Наши фахівці зможуть правильно зняти виміри, підібрати відповідну конструкцію, встановити її і підключити автоматичну систему.

Звертаючись до нас, замовники отримують якісний результат при мінімальних тимчасових витратах.

Зв'язатися з нами

Якщо у вас є до нас питання, ви можете задати їх за допомогою форми зворотного зв'язку або зателефонувати +380931307676. Ми постараємося оперативно відповісти вам.
🇺🇦 +380
 • 🇦🇨
  Ascension Island +247
 • 🇦🇩
  Andorra +376
 • 🇦🇪
  United Arab Emirates +971
 • 🇦🇫
  Afghanistan +93
 • 🇦🇬
  Antigua And Barbuda +1
 • 🇦🇮
  Anguilla +1
 • 🇦🇱
  Albania +355
 • 🇦🇲
  Armenia +374
 • 🇦🇴
  Angola +244
 • 🇦🇷
  Argentina +54
 • 🇦🇸
  American Samoa +1
 • 🇦🇹
  Austria +43
 • 🇦🇺
  Australia +61
 • 🇦🇼
  Aruba +297
 • 🇦🇽
  Åland Islands +358
 • 🇦🇿
  Azerbaijan +994
 • 🇧🇦
  Bosnia And Herzegovina +387
 • 🇧🇧
  Barbados +1
 • 🇧🇩
  Bangladesh +880
 • 🇧🇪
  Belgium +32
 • 🇧🇫
  Burkina Faso +226
 • 🇧🇬
  Bulgaria +359
 • 🇧🇭
  Bahrain +973
 • 🇧🇮
  Burundi +257
 • 🇧🇯
  Benin +229
 • 🇧🇱
  Saint Barthélemy +590
 • 🇧🇲
  Bermuda +1
 • 🇧🇳
  Brunei Darussalam +673
 • 🇧🇴
  Bolivia +591
 • 🇧🇶
  Bonaire, Sint Eustatius And Saba +599
 • 🇧🇷
  Brazil +55
 • 🇧🇸
  Bahamas +1
 • 🇧🇹
  Bhutan +975
 • 🇧🇼
  Botswana +267
 • 🇧🇾
  Belarus +375
 • 🇧🇿
  Belize +501
 • 🇨🇦
  Canada +1
 • 🇨🇨
  Cocos (keeling) Islands +61
 • 🇨🇩
  Congo, The Democratic Republic Of The +243
 • 🇨🇫
  Central African Republic +236
 • 🇨🇬
  Congo +242
 • 🇨🇭
  Switzerland +41
 • 🇨🇮
  Cote D'ivoire +225
 • 🇨🇰
  Cook Islands +682
 • 🇨🇱
  Chile +56
 • 🇨🇲
  Cameroon +237
 • 🇨🇳
  China +86
 • 🇨🇴
  Colombia +57
 • 🇨🇷
  Costa Rica +506
 • 🇨🇺
  Cuba +53
 • 🇨🇻
  Cape Verde +238
 • 🇨🇼
  Curaçao +599
 • 🇨🇽
  Christmas Island +61
 • 🇨🇾
  Cyprus +357
 • 🇨🇿
  Czech Republic +420
 • 🇩🇪
  Germany +49
 • 🇩🇯
  Djibouti +253
 • 🇩🇰
  Denmark +45
 • 🇩🇲
  Dominica +1
 • 🇩🇴
  Dominican Republic +1
 • 🇩🇿
  Algeria +213
 • 🇪🇨
  Ecuador +593
 • 🇪🇪
  Estonia +372
 • 🇪🇬
  Egypt +20
 • 🇪🇭
  Western Sahara +212
 • 🇪🇷
  Eritrea +291
 • 🇪🇸
  Spain +34
 • 🇪🇹
  Ethiopia +251
 • 🇫🇮
  Finland +358
 • 🇫🇯
  Fiji +679
 • 🇫🇰
  Falkland Islands (malvinas) +500
 • 🇫🇲
  Micronesia, Federated States Of +691
 • 🇫🇴
  Faroe Islands +298
 • 🇫🇷
  France +33
 • 🇬🇦
  Gabon +241
 • 🇬🇧
  United Kingdom +44
 • 🇬🇩
  Grenada +1
 • 🇬🇪
  Georgia +995
 • 🇬🇫
  French Guiana +594
 • 🇬🇬
  Guernsey +44
 • 🇬🇭
  Ghana +233
 • 🇬🇮
  Gibraltar +350
 • 🇬🇱
  Greenland +299
 • 🇬🇲
  Gambia +220
 • 🇬🇳
  Guinea +224
 • 🇬🇵
  Guadeloupe +590
 • 🇬🇶
  Equatorial Guinea +240
 • 🇬🇷
  Greece +30
 • 🇬🇹
  Guatemala +502
 • 🇬🇺
  Guam +1
 • 🇬🇼
  Guinea-bissau +245
 • 🇬🇾
  Guyana +592
 • 🇭🇰
  Hong Kong +852
 • 🇭🇳
  Honduras +504
 • 🇭🇷
  Croatia +385
 • 🇭🇹
  Haiti +509
 • 🇭🇺
  Hungary +36
 • 🇮🇩
  Indonesia +62
 • 🇮🇪
  Ireland +353
 • 🇮🇱
  Israel +972
 • 🇮🇲
  Isle Of Man +44
 • 🇮🇳
  India +91
 • 🇮🇴
  British Indian Ocean Territory +246
 • 🇮🇶
  Iraq +964
 • 🇮🇷
  Iran, Islamic Republic Of +98
 • 🇮🇸
  Iceland +354
 • 🇮🇹
  Italy +39
 • 🇯🇪
  Jersey +44
 • 🇯🇲
  Jamaica +1
 • 🇯🇴
  Jordan +962
 • Japan +81
 • 🇰🇪
  Kenya +254
 • 🇰🇬
  Kyrgyzstan +996
 • 🇰🇭
  Cambodia +855
 • 🇰🇮
  Kiribati +686
 • 🇰🇲
  Comoros +269
 • 🇰🇳
  Saint Kitts And Nevis +1
 • 🇰🇵
  North Korea +850
 • 🇰🇷
  South Korea +82
 • 🇰🇼
  Kuwait +965
 • 🇰🇾
  Cayman Islands +1
 • 🇰🇿
  Kazakhstan +7
 • 🇱🇦
  Lao People's Democratic Republic +856
 • 🇱🇧
  Lebanon +961
 • 🇱🇨
  Saint Lucia +1
 • 🇱🇮
  Liechtenstein +423
 • 🇱🇰
  Sri Lanka +94
 • 🇱🇷
  Liberia +231
 • 🇱🇸
  Lesotho +266
 • 🇱🇹
  Lithuania +370
 • 🇱🇺
  Luxembourg +352
 • 🇱🇻
  Latvia +371
 • 🇱🇾
  Libya +218
 • 🇲🇦
  Morocco +212
 • 🇲🇨
  Monaco +377
 • 🇲🇩
  Moldova, Republic Of +373
 • 🇲🇪
  Montenegro +382
 • 🇲🇫
  Saint Martin (french Part) +590
 • 🇲🇬
  Madagascar +261
 • 🇲🇭
  Marshall Islands +692
 • 🇲🇰
  North Macedonia, Republic Of +389
 • 🇲🇱
  Mali +223
 • 🇲🇲
  Myanmar +95
 • 🇲🇳
  Mongolia +976
 • 🇲🇴
  Macao +853
 • 🇲🇵
  Northern Mariana Islands +1
 • 🇲🇶
  Martinique +596
 • 🇲🇷
  Mauritania +222
 • 🇲🇸
  Montserrat +1
 • 🇲🇹
  Malta +356
 • 🇲🇺
  Mauritius +230
 • 🇲🇻
  Maldives +960
 • 🇲🇼
  Malawi +265
 • 🇲🇽
  Mexico +52
 • 🇲🇾
  Malaysia +60
 • 🇲🇿
  Mozambique +258
 • 🇳🇦
  Namibia +264
 • 🇳🇨
  New Caledonia +687
 • 🇳🇪
  Niger +227
 • 🇳🇫
  Norfolk Island +672
 • 🇳🇬
  Nigeria +234
 • 🇳🇮
  Nicaragua +505
 • 🇳🇱
  Netherlands +31
 • 🇳🇴
  Norway +47
 • 🇳🇵
  Nepal +977
 • 🇳🇷
  Nauru +674
 • 🇳🇺
  Niue +683
 • 🇳🇿
  New Zealand +64
 • 🇴🇲
  Oman +968
 • 🇵🇦
  Panama +507
 • 🇵🇪
  Peru +51
 • 🇵🇫
  French Polynesia +689
 • 🇵🇬
  Papua New Guinea +675
 • 🇵🇭
  Philippines +63
 • 🇵🇰
  Pakistan +92
 • 🇵🇱
  Poland +48
 • 🇵🇲
  Saint Pierre And Miquelon +508
 • 🇵🇷
  Puerto Rico +1
 • 🇵🇸
  Palestinian Territory, Occupied +970
 • 🇵🇹
  Portugal +351
 • 🇵🇼
  Palau +680
 • 🇵🇾
  Paraguay +595
 • 🇶🇦
  Qatar +974
 • 🇷🇪
  Reunion +262
 • 🇷🇴
  Romania +40
 • 🇷🇸
  Serbia +381
 • 🇷🇺
  Russian Federation +7
 • 🇷🇼
  Rwanda +250
 • 🇸🇦
  Saudi Arabia +966
 • 🇸🇧
  Solomon Islands +677
 • 🇸🇨
  Seychelles +248
 • 🇸🇩
  Sudan +249
 • 🇸🇪
  Sweden +46
 • 🇸🇬
  Singapore +65
 • 🇸🇭
  Saint Helena +290
 • 🇸🇮
  Slovenia +386
 • 🇸🇯
  Svalbard And Jan Mayen +47
 • 🇸🇰
  Slovakia +421
 • 🇸🇱
  Sierra Leone +232
 • 🇸🇲
  San Marino +378
 • 🇸🇳
  Senegal +221
 • 🇸🇴
  Somalia +252
 • 🇸🇷
  Suriname +597
 • 🇸🇸
  South Sudan +211
 • 🇸🇹
  Sao Tome And Principe +239
 • 🇸🇻
  El Salvador +503
 • 🇸🇽
  Sint Maarten (dutch Part) +1
 • 🇸🇾
  Syrian Arab Republic +963
 • 🇸🇿
  Eswatini +268
 • 🇹🇦
  Saint Helena +290
 • 🇹🇨
  Turks And Caicos Islands +1
 • 🇹🇩
  Chad +235
 • 🇹🇬
  Togo +228
 • 🇹🇭
  Thailand +66
 • 🇹🇯
  Tajikistan +992
 • 🇹🇰
  Tokelau +690
 • 🇹🇱
  Timor-leste +670
 • 🇹🇲
  Turkmenistan +993
 • 🇹🇳
  Tunisia +216
 • 🇹🇴
  Tonga +676
 • 🇹🇷
  Turkey +90
 • 🇹🇹
  Trinidad And Tobago +1
 • 🇹🇻
  Tuvalu +688
 • 🇹🇼
  Taiwan +886
 • 🇹🇿
  Tanzania, United Republic Of +255
 • 🇺🇦
  Ukraine +380
 • 🇺🇬
  Uganda +256
 • 🇺🇸
  United States Of America +1
 • 🇺🇾
  Uruguay +598
 • 🇺🇿
  Uzbekistan +998
 • 🇻🇦
  Holy See (vatican City State) +39
 • 🇻🇨
  Saint Vincent And The Grenadines +1
 • 🇻🇪
  Venezuela +58
 • 🇻🇬
  Virgin Islands, British +1
 • 🇻🇮
  Virgin Islands, U.s. +1
 • 🇻🇳
  Vietnam +84
 • 🇻🇺
  Vanuatu +678
 • 🇼🇫
  Wallis And Futuna +681
 • 🇼🇸
  Samoa +685
 • 🇽🇰
  Kosovo +383
 • 🇾🇪
  Yemen +967
 • 🇾🇹
  Mayotte +262
 • 🇿🇦
  South Africa +27
 • 🇿🇲
  Zambia +260
 • 🇿🇼
  Zimbabwe +263

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Кошик
Догори