Відкатні ворота

Відкатні ворота – прекрасна альтернатива розпашним воротам, які за укоріненою традицією вважаються самими відповідними для захисту проїзду на приватну територію. Процес установки відкатних воріт безумовно складніший, але їх конструкція буде функціональною, надійною і зручною в застосуванні. Відкатні ворота доцільно встановлювати практично у будь-якому бажаному відповідному місці, завдяки їх незаперечним перевагам.

виробництво-установка-відкатних-ворот-з-профнастилу

Переваги відкатних воріт

Відкатні ворота – це оптимальний варіант для об’єктів з різним призначенням і площею, які володіють наступними основними перевагами:

 • Не потрібно багато місця. Конструкції цього виду ідеально підійдуть для ділянок з невеликою площею з щільною забудовою.
 • Не обмежується висота. На територію зможуть в’їжджати машини будь-яких розмірів завдяки відсутності поперечної балки і направляючої в отворі.
 • Універсальні розміри. Особливість конструкції дозволяє вибрати габарити залежно від призначення. Встановити пристрої можна, як на маленьких присадибних ділянках, на і на великих промислових територіях.
 • Низький рівень шуму. Це забезпечують сучасні технології, вживані при виготовленні воріт. Люди, що знаходяться на території, не відволікатимуться від роботи або відпочинку із-за скреготу стулок.
 • Хвіртка. Відсутня необхідність в установці хвіртки поряд з воротами, для чого частенько немає місця. Її можна вбудувати безпосередньо у ворота, що істотно економить простір. Декоративні елементи, наприклад, грат і ковані вироби, доречно виглядатимуть на подібній конструкції.
 • Додаткові елементи. Декоративні елементи, наприклад, грати і ковані вироби, доречно виглядатимуть на подібній конструкції.
 • Оперативна установка. Проста конструкція не потребує значних тимчасових витрат.
 • Естетична привабливість. Вони підкреслять сучасне оформлення ландшафту і статус власника об’єкту. Важливо підібрати профілі з відповідним дизайном, що не буде скрутним завдяки великій колірній гаммі.
 • Доступна ціна. Вона визначається габаритами конструкції і складністю монтажу.
 • Висока якість виконання. Їх виробництво виконується після ретельної розробки, в процесі якої враховуються особливості території і призначення. Якісні матеріали стійкі до негативних дій кліматичних і механічних чинників.
 • Довговічність. Термін служби основних конструктивних елементів перевищує 50 років незалежно від вибраного типу обробки. При тривалій експлуатації власникам доведеться здійснювати кожні 15 років оновлення обшивки або фарби, якщо конструкція втратить свою естетичну привабливість.

Особливості і принцип роботи

Відкатні ворота являють собою металоконструкцію, в якій профіль відкочується в бік. Вони виготовляються у вигляді рами прямокутної форми, яка додатково обшивається обраним матеріалом. Металевий профіль виробляється з алюмінію або оцинкованої сталі, який додатково обробляють антикорозійними засобами.

У конструкцію входить силова рама, яка створюється з металу і бетонується. У верхній частині встановлюють направляючі, а в нижній – уловлювачі. У двох місцях несної конструкції знаходяться ролики. Рух здійснюється за допомогою електроприводу, який управляється пультом або стаціонарною кнопкою. Експлуатація автоматичного механізму забезпечує полегшення управління воротами.

Конструкція відкатних воріт

конструкция откатных ворот чертеж
Конструкція відкатних воріт
 • Полотно. Вони можуть мати різне конструктивне виконання, наприклад, обшиті полікарбонатом, профнастилом або заповнені профільною трубою.
 • Рама. До складу входить щит і противага. Для виготовлення береться профільна труба, переріз якої залежить від розмірів конструкції.
 • Кронштейн з роликами. Робить фіксацію конструкції у вертикальному положенні. Встановлюється профіль і два ролики.
 • Заглушка. Призначена для виконання захисній декоративній функції для направляючої балки. Виконується у вигляді пластини, яка повторює профіль тієї, що направляє.
 • Консольний блок. До складу входить дві роликові опори, що мають 4-8 підшипників з антикорозійним покриттям.
 • Направляючі балки. Виконання залежить від ваги і розміру конструкції.
 • Кінцевий ролик. Монтується з торця воріт в направляючу палицю. Забезпечує плавне переміщення стулки.
 • Нижній і верхній уловлювачі. Встановлюються з відповідних сторін приймального стовпа і мають антикорозійне покриття.

Різновиди відкатних воріт

Відкатні ворота діляться на наступні види по конструктивному виконанню:

 • Підвісні. Ворота відрізняються великою вагою і надійністю експлуатації. Актуальне їх застосування на об’єктах виробничого призначення.
 • Консольні. Ворота складаються з рами, консольних блоків, направляючих рейок і роликів. Пристрої відрізняються простотою монтажу і безшумністю.
 • Рейкові. Механічні конструкції зручні в застосуванні і не потребують великого простору для установки. У них полотно рухається на коліщатках по рейках, прокладених на землі.

Типи управління

За типом управління виділяють наступні різновиди відкатних воріт:

 • Ручні. Конструкції забезпечуються рухливим роликовим механізмом. Вони дозволяють користувачам самостійно переміщати стулки воріт. Подібні пристрої мають просте конструктивне виконання і доступну вартість. Проте, користувачі випробовуватимуть незручності в процесі заїзду на територію на транспортному засобі. Їм доведеться виходити з автомобіля для самостійного відкриття стулок.
 • Автоматичні. Конструкції цього виду працюють на електроприводі. В даному випадку встановлюється облаштування дистанційного керування і фотоелементи. Автоматика має високу вартість, але усі витрати швидко окупаються. Автоматичні ворота відрізняються зручністю експлуатації і забезпечують максимальну безпеку.

Якщо у Вас з’явилися питання, зателефонуйте: +380931307676

Виробники автоматики для воріт

Майбутнім покупцям рекомендуємо віддавати перевагу автоматиці для відкатних воріт наступних виробників:

Компанія Doorhan веде діяльність з 1994 року. Однією із спеціалізацій компанії є розробка і виробництво воріт і системи обгороджування. Покупці можуть вибрати автоматику для відкатних конструкцій, яка відрізняється високою якістю виконання, сучасним дизайном і надійністю експлуатації. В процесі розробки застосовуються технічні нововведення, що забезпечують кращі технічні характеристики.

Компанія Hormann працює з 1935 року, пропонуючи великий асортимент конструкцій, що захищають. Покупці можуть придбати автоматику для відкатних воріт, створену із застосуванням інноваційних технологій. Автоматичні пристрої зручні в експлуатації, надійні і безпечні. Крім того, вони відрізняються хорошою естетичною привабливістю і доступністю.

Компанія Alutech працює з 1996 року і займається виробництвом алюмінієвих в’їзних воріт, приводів, систем автоматики і іншої продукції. Купуючи вироби цієї торгової марки, покупці можуть бути впевнені в їх високій якості і ідеальних технічних характеристиках. Завдяки невисокій ціні товари доступних широкому колу споживачів.

Варто враховувати, що кожен виробник пропонує широкий модельний ряд. Вибирати відповідний пристрій варто ретельно, щоб не допустити помилок. Купуючи вироби перерахованих торгових марок, покупці гарантовано отримають якісні конструкції, які працюватимуть без поломок упродовж багатьох років. Заздалегідь можна проконсультуватися з фахівцем, щоб бути упевненим в правильності свого вибору.

Як вибрати відкатні ворота

Кожен власник ділянки бажає отримати зручний і довговічний виріб. Вибір відкатних воріт є складною і відповідальною справою, оскільки сучасний ринок представляє великий асортимент полотна, автоматики і декоративних елементів. Для відкатних воріт необхідно врахувати:

 • Місце установки. Перш ніж вибрати відповідне місце для в’їзду на ділянку треба врахувати, що для установки знадобиться рівний майданчик, повністю звільнений від коренів дерев і садових насаджень. Це пояснюється потребою в заливці фундаменту для установки воріт представленого виду. Бетонування виконується по усій довжині від’їжджаючої стулки. Основа має глибину більше 1.5 метрів. Вибираючи місце установки металоконструкції, треба вибирати ділянки з сухим грунтом далеко від дерев. Якщо пристрої мають велику вагу, треба також передбачити потребу установки невеликої противаги.
 • Дизайн воріт. На вибір покупців представлений великий асортимент варіантів обробки: від “прозорих” грат з металу до унікального облицювання деревом. Матеріали повинні підбиратися відповідно до навколишньому оточенню. Власники ділянок можуть звернутися до фахівців, які допоможуть правильно підібрати матеріал, колірну гамму і декоративні елементи.
 • Комплект автоматики. Важливим критерієм вибору є зручність експлуатації відкатних воріт. Вони оптимально виконуватимуть свої функції незалежно від навантажень і погодних умов за наявності якісного оснащення. Найбільший попит має автоматика торгових марок Doorhan, Hormann або Alutech. Ці виробники позитивно зарекомендували себе на ринку, оскільки випускають якісну і довговічну продукцію.

В процесі вибору покупці повинні керуватися не лише особистими перевагами, але і технічними можливостями. При їх наявності проблем в процесі установки не виникне. Замовникам варто погоджувати усі умови монтажу конструкції з фахівцями компанії Пашковка, які візьмуть цей процес на себе.

Важливо враховувати вартість воріт, яка визначається безліччю чинників. Економити на цьому не варто, оскільки вироби повинні мати хороші експлуатаційні характеристики і служити впродовж тривалого періоду.

Установка відкатних воріт

Підготовка до установки відкатних воріт є важливим заходом і складається з таких етапів:

 • Зняття вимірів. Замовники може встановити відкатні ворота з хвірткою, що окремо стоїть або вбудованою. Це залежить від площі ділянки і їх переваг. Зняття вимірів є важливою процедурою, оскільки дозволяє розрахувати отвір конструкції і потрібну відстань для відкату полотна уздовж огорожі.
 • Підготовка фундаменту. В даному випадку потрібно буде встановлювати масивний фундамент. Його розмір залежатиме від габаритів конструкції і типу грунту. В якості основи для фундаменту використовується металевий каркас. Він виготовляється з арматури і швелера. Довжина заставної деталі визначається ширина отвору. Цей етап робіт включає вибірку грунту, армування і заливка бетону. На основі встановлюються регулювальні майданчики, необхідні для коригування висоти воріт. Потім монтуються каретки з роликами. Вони використовуються як опора полотну пристрою. Ролики, встановлені у верхній частині, захищають профіль від бічних гойдань при вітрі або механічних діях.

Потім професіонали Фабрики металоконструкцій Пашковка виконують виробництво, установку воріт і автоматики.

відкатні-ворота-з-профнастилу-з-автоматичним-приводом

Варто враховувати, що комплектація залежить від виду і моделі пристроїв. Після монтажу усіх елементів проводиться підключення і програмування автоматичної системи. Вона перевіряється на відсутність помилок у функціонуванні.

Процес установки відкатних воріт відрізняється складністю, і від якості його проведення залежатиме процес експлуатації пристрою. Неправильний вибір і установка можуть привести до несправності пристроїв і додаткових фінансових витрат на ремонт.

Цією процедурою повинні займатися кваліфіковані фахівці: вони зможуть правильно зняти виміри, підібрати відповідну конструкцію, встановити її і підключити автоматичну систему.

Відкатні ворота: фото робіт компанії Пашковка

Звертаючись до нас, замовники отримують якісний результат при мінімальних тимчасових витратах.

Зв'язатися з нами

Якщо у вас є до нас питання, ви можете задати їх за допомогою форми зворотного зв'язку або зателефонувати +380931307676. Ми постараємося оперативно відповісти вам.
🇺🇦 +380
 • 🇦🇨
  Ascension Island +247
 • 🇦🇩
  Andorra +376
 • 🇦🇪
  United Arab Emirates +971
 • 🇦🇫
  Afghanistan +93
 • 🇦🇬
  Antigua And Barbuda +1
 • 🇦🇮
  Anguilla +1
 • 🇦🇱
  Albania +355
 • 🇦🇲
  Armenia +374
 • 🇦🇴
  Angola +244
 • 🇦🇷
  Argentina +54
 • 🇦🇸
  American Samoa +1
 • 🇦🇹
  Austria +43
 • 🇦🇺
  Australia +61
 • 🇦🇼
  Aruba +297
 • 🇦🇽
  Åland Islands +358
 • 🇦🇿
  Azerbaijan +994
 • 🇧🇦
  Bosnia And Herzegovina +387
 • 🇧🇧
  Barbados +1
 • 🇧🇩
  Bangladesh +880
 • 🇧🇪
  Belgium +32
 • 🇧🇫
  Burkina Faso +226
 • 🇧🇬
  Bulgaria +359
 • 🇧🇭
  Bahrain +973
 • 🇧🇮
  Burundi +257
 • 🇧🇯
  Benin +229
 • 🇧🇱
  Saint Barthélemy +590
 • 🇧🇲
  Bermuda +1
 • 🇧🇳
  Brunei Darussalam +673
 • 🇧🇴
  Bolivia +591
 • 🇧🇶
  Bonaire, Sint Eustatius And Saba +599
 • 🇧🇷
  Brazil +55
 • 🇧🇸
  Bahamas +1
 • 🇧🇹
  Bhutan +975
 • 🇧🇼
  Botswana +267
 • 🇧🇾
  Belarus +375
 • 🇧🇿
  Belize +501
 • 🇨🇦
  Canada +1
 • 🇨🇨
  Cocos (keeling) Islands +61
 • 🇨🇩
  Congo, The Democratic Republic Of The +243
 • 🇨🇫
  Central African Republic +236
 • 🇨🇬
  Congo +242
 • 🇨🇭
  Switzerland +41
 • 🇨🇮
  Cote D'ivoire +225
 • 🇨🇰
  Cook Islands +682
 • 🇨🇱
  Chile +56
 • 🇨🇲
  Cameroon +237
 • 🇨🇳
  China +86
 • 🇨🇴
  Colombia +57
 • 🇨🇷
  Costa Rica +506
 • 🇨🇺
  Cuba +53
 • 🇨🇻
  Cape Verde +238
 • 🇨🇼
  Curaçao +599
 • 🇨🇽
  Christmas Island +61
 • 🇨🇾
  Cyprus +357
 • 🇨🇿
  Czech Republic +420
 • 🇩🇪
  Germany +49
 • 🇩🇯
  Djibouti +253
 • 🇩🇰
  Denmark +45
 • 🇩🇲
  Dominica +1
 • 🇩🇴
  Dominican Republic +1
 • 🇩🇿
  Algeria +213
 • 🇪🇨
  Ecuador +593
 • 🇪🇪
  Estonia +372
 • 🇪🇬
  Egypt +20
 • 🇪🇭
  Western Sahara +212
 • 🇪🇷
  Eritrea +291
 • 🇪🇸
  Spain +34
 • 🇪🇹
  Ethiopia +251
 • 🇫🇮
  Finland +358
 • 🇫🇯
  Fiji +679
 • 🇫🇰
  Falkland Islands (malvinas) +500
 • 🇫🇲
  Micronesia, Federated States Of +691
 • 🇫🇴
  Faroe Islands +298
 • 🇫🇷
  France +33
 • 🇬🇦
  Gabon +241
 • 🇬🇧
  United Kingdom +44
 • 🇬🇩
  Grenada +1
 • 🇬🇪
  Georgia +995
 • 🇬🇫
  French Guiana +594
 • 🇬🇬
  Guernsey +44
 • 🇬🇭
  Ghana +233
 • 🇬🇮
  Gibraltar +350
 • 🇬🇱
  Greenland +299
 • 🇬🇲
  Gambia +220
 • 🇬🇳
  Guinea +224
 • 🇬🇵
  Guadeloupe +590
 • 🇬🇶
  Equatorial Guinea +240
 • 🇬🇷
  Greece +30
 • 🇬🇹
  Guatemala +502
 • 🇬🇺
  Guam +1
 • 🇬🇼
  Guinea-bissau +245
 • 🇬🇾
  Guyana +592
 • 🇭🇰
  Hong Kong +852
 • 🇭🇳
  Honduras +504
 • 🇭🇷
  Croatia +385
 • 🇭🇹
  Haiti +509
 • 🇭🇺
  Hungary +36
 • 🇮🇩
  Indonesia +62
 • 🇮🇪
  Ireland +353
 • 🇮🇱
  Israel +972
 • 🇮🇲
  Isle Of Man +44
 • 🇮🇳
  India +91
 • 🇮🇴
  British Indian Ocean Territory +246
 • 🇮🇶
  Iraq +964
 • 🇮🇷
  Iran, Islamic Republic Of +98
 • 🇮🇸
  Iceland +354
 • 🇮🇹
  Italy +39
 • 🇯🇪
  Jersey +44
 • 🇯🇲
  Jamaica +1
 • 🇯🇴
  Jordan +962
 • Japan +81
 • 🇰🇪
  Kenya +254
 • 🇰🇬
  Kyrgyzstan +996
 • 🇰🇭
  Cambodia +855
 • 🇰🇮
  Kiribati +686
 • 🇰🇲
  Comoros +269
 • 🇰🇳
  Saint Kitts And Nevis +1
 • 🇰🇵
  North Korea +850
 • 🇰🇷
  South Korea +82
 • 🇰🇼
  Kuwait +965
 • 🇰🇾
  Cayman Islands +1
 • 🇰🇿
  Kazakhstan +7
 • 🇱🇦
  Lao People's Democratic Republic +856
 • 🇱🇧
  Lebanon +961
 • 🇱🇨
  Saint Lucia +1
 • 🇱🇮
  Liechtenstein +423
 • 🇱🇰
  Sri Lanka +94
 • 🇱🇷
  Liberia +231
 • 🇱🇸
  Lesotho +266
 • 🇱🇹
  Lithuania +370
 • 🇱🇺
  Luxembourg +352
 • 🇱🇻
  Latvia +371
 • 🇱🇾
  Libya +218
 • 🇲🇦
  Morocco +212
 • 🇲🇨
  Monaco +377
 • 🇲🇩
  Moldova, Republic Of +373
 • 🇲🇪
  Montenegro +382
 • 🇲🇫
  Saint Martin (french Part) +590
 • 🇲🇬
  Madagascar +261
 • 🇲🇭
  Marshall Islands +692
 • 🇲🇰
  North Macedonia, Republic Of +389
 • 🇲🇱
  Mali +223
 • 🇲🇲
  Myanmar +95
 • 🇲🇳
  Mongolia +976
 • 🇲🇴
  Macao +853
 • 🇲🇵
  Northern Mariana Islands +1
 • 🇲🇶
  Martinique +596
 • 🇲🇷
  Mauritania +222
 • 🇲🇸
  Montserrat +1
 • 🇲🇹
  Malta +356
 • 🇲🇺
  Mauritius +230
 • 🇲🇻
  Maldives +960
 • 🇲🇼
  Malawi +265
 • 🇲🇽
  Mexico +52
 • 🇲🇾
  Malaysia +60
 • 🇲🇿
  Mozambique +258
 • 🇳🇦
  Namibia +264
 • 🇳🇨
  New Caledonia +687
 • 🇳🇪
  Niger +227
 • 🇳🇫
  Norfolk Island +672
 • 🇳🇬
  Nigeria +234
 • 🇳🇮
  Nicaragua +505
 • 🇳🇱
  Netherlands +31
 • 🇳🇴
  Norway +47
 • 🇳🇵
  Nepal +977
 • 🇳🇷
  Nauru +674
 • 🇳🇺
  Niue +683
 • 🇳🇿
  New Zealand +64
 • 🇴🇲
  Oman +968
 • 🇵🇦
  Panama +507
 • 🇵🇪
  Peru +51
 • 🇵🇫
  French Polynesia +689
 • 🇵🇬
  Papua New Guinea +675
 • 🇵🇭
  Philippines +63
 • 🇵🇰
  Pakistan +92
 • 🇵🇱
  Poland +48
 • 🇵🇲
  Saint Pierre And Miquelon +508
 • 🇵🇷
  Puerto Rico +1
 • 🇵🇸
  Palestinian Territory, Occupied +970
 • 🇵🇹
  Portugal +351
 • 🇵🇼
  Palau +680
 • 🇵🇾
  Paraguay +595
 • 🇶🇦
  Qatar +974
 • 🇷🇪
  Reunion +262
 • 🇷🇴
  Romania +40
 • 🇷🇸
  Serbia +381
 • 🇷🇺
  Russian Federation +7
 • 🇷🇼
  Rwanda +250
 • 🇸🇦
  Saudi Arabia +966
 • 🇸🇧
  Solomon Islands +677
 • 🇸🇨
  Seychelles +248
 • 🇸🇩
  Sudan +249
 • 🇸🇪
  Sweden +46
 • 🇸🇬
  Singapore +65
 • 🇸🇭
  Saint Helena +290
 • 🇸🇮
  Slovenia +386
 • 🇸🇯
  Svalbard And Jan Mayen +47
 • 🇸🇰
  Slovakia +421
 • 🇸🇱
  Sierra Leone +232
 • 🇸🇲
  San Marino +378
 • 🇸🇳
  Senegal +221
 • 🇸🇴
  Somalia +252
 • 🇸🇷
  Suriname +597
 • 🇸🇸
  South Sudan +211
 • 🇸🇹
  Sao Tome And Principe +239
 • 🇸🇻
  El Salvador +503
 • 🇸🇽
  Sint Maarten (dutch Part) +1
 • 🇸🇾
  Syrian Arab Republic +963
 • 🇸🇿
  Eswatini +268
 • 🇹🇦
  Saint Helena +290
 • 🇹🇨
  Turks And Caicos Islands +1
 • 🇹🇩
  Chad +235
 • 🇹🇬
  Togo +228
 • 🇹🇭
  Thailand +66
 • 🇹🇯
  Tajikistan +992
 • 🇹🇰
  Tokelau +690
 • 🇹🇱
  Timor-leste +670
 • 🇹🇲
  Turkmenistan +993
 • 🇹🇳
  Tunisia +216
 • 🇹🇴
  Tonga +676
 • 🇹🇷
  Turkey +90
 • 🇹🇹
  Trinidad And Tobago +1
 • 🇹🇻
  Tuvalu +688
 • 🇹🇼
  Taiwan +886
 • 🇹🇿
  Tanzania, United Republic Of +255
 • 🇺🇦
  Ukraine +380
 • 🇺🇬
  Uganda +256
 • 🇺🇸
  United States Of America +1
 • 🇺🇾
  Uruguay +598
 • 🇺🇿
  Uzbekistan +998
 • 🇻🇦
  Holy See (vatican City State) +39
 • 🇻🇨
  Saint Vincent And The Grenadines +1
 • 🇻🇪
  Venezuela +58
 • 🇻🇬
  Virgin Islands, British +1
 • 🇻🇮
  Virgin Islands, U.s. +1
 • 🇻🇳
  Vietnam +84
 • 🇻🇺
  Vanuatu +678
 • 🇼🇫
  Wallis And Futuna +681
 • 🇼🇸
  Samoa +685
 • 🇽🇰
  Kosovo +383
 • 🇾🇪
  Yemen +967
 • 🇾🇹
  Mayotte +262
 • 🇿🇦
  South Africa +27
 • 🇿🇲
  Zambia +260
 • 🇿🇼
  Zimbabwe +263

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Кошик
Догори